Copywriting w innych językach

Sprzedaż usług za granicę nieustannie się rozwija. Konsumenci coraz częściej poszukują zleceniobiorców poza granicami kraju. Droga do sukcesu może być znacznie utrudniona, jeżeli na swojej stronie internetowej nie mamy treści w języku obcym. Jeżeli chcesz prowadzić działalność w jednym z europejskich krajów bądź wprowadzić swój produkt na zagraniczny rynek, poprawność językowa i bogata zawartość treści jest podstawą.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, rozpoczęliśmy współpracę z korepetytorami, dla których język obcy już dawno przestał stanowić jakąkolwiek barierę. Każda z wymienionych poniżej osób posiada wiedzę teoretyczną i praktyczną, certyfikaty oraz szczerą pasję. Nasze centrum językowe pomoże Ci stworzyć treści na stronę internetową, social media i bloga. Ponadto sprawdzimy Twoje teksty pod względem poprawności, dokonamy ewentualnej korekty i redakcji. Nauczymy Cię języka od podstaw lub podniesiemy Twoje kompetencje.

Język angielski

Nazywam się Wiktor Kuręda i od ponad dwóch lat udzielam korepetycji z języka angielskiego dla uczniów oraz osób dorosłych. W trakcie mojej dotychczasowej kariery korepetytora współpracowałem nie tylko z osobami, które chcą nauczyć się języka od podstaw, ale również z tymi, którzy pragną podnosić swoje umiejętności i kwalifikacje językowe. Biegła znajomość języka obcego pozwoliła mi przede wszystkim rozwijać się pod kątem biznesowym. Przez ostatnie 2 lata nawiązałem liczne kontakty z zagranicznymi firmami. Brałem czynny udział w wielu konferencjach biznesowych. Miałem przyjemność przygotowywać prezentację multimedialną dla amerykańskiej firmy zajmującej się produkcją chemii gospodarczej oraz kosmetyków.

Język włoski

Nazywam się Aleksandra Woźniak. Przygodę z nauczaniem języka włoskiego rozpoczęłam w wieku 6 lat, kiedy to wraz z rodzicami wyjechałam do Rzymu. W Italii mieszkałam przez 8 lat i skończyłam tam szkołę podstawą i gimnazjum. Moje umiejętności językowe wykorzystałam, pisząc pracę licencjacką oraz magisterską, w których skupiłam się na problematyce włoskich przemian politycznych. Doświadczenie zawodowe zdobyłam dzięki współpracy ze szkołami językowymi, gdzie uczyłam młodzież oraz osoby dorosłe. Aktualnie prowadzę lekcje włoskiego dla osób początkujących oraz zaawansowanych. Przyszłość wiąże ze stosunkami polsko-włoskimi.

Język niemiecki

Nazywam się Jan Miąsko. Językiem niemieckim zainteresowałem się dopiero w liceum, jednak dzięki systematycznej pracy udało mi się w krótkim czasie zrobić duże postępy. Najlepszym tego dowodem jest zdanie w klasie maturalnej egzaminu państwowego (DSD II) na poziomie C1. Obecnie jestem studentem germanistyki oraz ekonomii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Znajomość języka niemieckiego pozwoliła mi na obsługę niemieckojęzycznych klientów na infolinii linii lotniczych Ryanair. Mam doświadczenie w tłumaczeniu opisów produktów na stronach internetowych oraz niemieckich dokumentów. Precyzja i dokładność, ale również kreatywność sprawiają, że przekładane przeze mnie teksty są przystępne w odbiorze i cechują się wysoką poprawnością językową.

Język rosyjski

Nazywam się Anna Jacewicz. Dwa lata temu obroniłam licencjat z filologii rosyjskiej. Na drugim stopniu kontynuowałam naukę języka na studiach eurazjatyckich. Rok temu byłam na miesięcznym stażu w ambasadzie Gruzji, gdzie miałam okazje wykorzystywać znajomość języka w praktyce. Mam również wielu rosyjskojęzycznych znajomych. Na co dzień zajmuje się tłumaczeniem tekstów i udzielam korepetycji .