Co mówią o nas klienci?

„Zgłosiłem się do Kuby z prośbą napisania oferty reklamowej. Dzięki profesjonalnemu podejściu do współpracy z klientem powstał rzeczowy, profesjonalny i konkretny artykuł w specjalistycznym dziale. Bardzo dziękuje za tak rewelacyjną treść i sądzę, że to początek naszej stałej współpracy!”

- Szymon Dziębowski

„Chciałbym podziękować Panu Jakubowi za artykuły tworzone na naszą stronę internetową. Świetna znajomość tematu i umiejętność przekazanie odbiorcom wartościowych treści. Mam nadzieje, że nasza współpraca będzie równie owocna w przyszłości”

- Marcel Śniadecki

„Kontakt do Pana Jakuba znalazłem w internecie i było strzał w 10. Nasza współpraca polegała na opisie podstron na strony internetowe. Wszystkie prace były wykonane w terminie, a opisy przypadły mi do gustu. Polecam współpracę z firmą „Jakub Janiak Content Scripto”

- Łukasz Gliniarski

“Zdecydowanie polecam Pana Jakuba! Teksty w różnych językach na bardzo wysokim poziomie. My akurat korzystaliśmy z języka niemieckiego. Co najważniejsze – bardzo szybka realizacja. Z pewnością powrócimy z niejednym zleceniem:)”

- Justyna Klaman

„Wraz z Jakubem stworzyliśmy już trzy projekty, a czwarty jest już w drodze. Za każdym razem współpraca przebiegała bez zarzutów, a zlecenia były zrealizowane dokładnie według moich wskazówek. Polecam!”

- Michał Galikowski